Yaşam

10 Aralık Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Aralık Cumartesi   Bugün burçları neler bekliyor? Günün en şanslı işareti hangisi? Günün en faydalı burcu hangisi? Günlük burçlara göre Boğa burçlarından 10 tanesi Aralık Cumartesi günün nasıl geçecek İşte yeni günde aşk, sağlık, meslek ve paraya dair burç yorumlarınız…

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar;

Sevgili Boğa, bugünün odak noktası kardeşlerin, yakın aile, arkadaşlar, seyahat, iletişim ve eğitim. Yakın ilişkiler ön plana çıkabilir. Öğle saatlerinde bir miktar ruhsal gerginlik ya da nefes alma yolları ile ilgili hassasiyetler yaşamanız mümkün. Öte yandan yakın çevrenizle tanışıp iletişim kurabilirsiniz. Yalnız bir Boğa iseniz, yeni yarışmalar yaşayabilir, tanışabilir ve haberler alabilirsiniz. Akşamları ise sosyal hayat hareketleniyor. Bugün Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte uzak şehirlerdeki tanıdıklarınız, seyahat, eğitim, yayıncılık ve yurt dışı konuları önümüzdeki dönemde sizler için ön plana çıkıyor. Sevgiyle kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu