Haber

3. Uluslararası İstanbul Akordeon Festivali

Ataşehir Belediye tarafından hazırlanan ‘3. Uluslararası İstanbul Akordeon Festivali’nde müzikseverler dünyanın çeşitli yerlerinden gelen akordeon sanatçılarıyla Ataşehiriçinde buluşacak.

Akordeon ve Körük Eğitim ve Uygulama Çalışmaları Derneği (AKORDER), İstanbul Okan Üniversitesi, Dünya Akordeon Konfederasyonu ve Ataşehir Belediyesi ortaklığında bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan festival, 17 Ağustos’ta Ataşehir Belediyesi Cemal Süreya Event’de başlıyor. Salon ve Amfili Parkı.

Her gün farklı bir tema ile seyirciyle buluşacak olan festivalin ilk günü “Akordeon ile Türk ve Dünya Müziği” temasıyla başlayacak. Festival; 18 Ağustos’ta “Suyun Öteki Yüzü ve Anadolu’dan Ezgiler – Balkan ve Anadolu Müzik ve Danslarının Buluşması” temasıyla devam edecek olan “Milonga İstanbul”, 19 Ağustos’ta “Milonga İstanbul” temasıyla 20 Ağustos’ta sona erecek. Kaf Dağı ve Ötesinden Nefesler, Kafkas Kültür Coğrafyasından Müzik ve Danslar”.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

haberalmus.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu