Haber

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İlçelerdeki Sporculara Malzeme Sağladı

Afyonkarahisar Gençlik ve Sporİl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Sandıklı, Dazkırı, Konutçular, Başmakçı ve Kızılören ilçelerini ziyaret ederek bölgedeki yetenek avcılarına ekipman sağladı.

Kasapoğlu’nun bu ziyaretleri, sporu ilçelerde tabana yaymayı ve gençlerin spor imkanlarına erişimini artırmayı amaçlıyor. İlçeyi ziyaret ederek gençlerle birebir temasta bulunan Kasapoğlu, onlara sporun önemini anlatıyor ve sporun onların hayatında değerli bir yeri olabileceğinin altını çiziyor. Müdür Kasapoğlu, temel hareket ve el becerisi eğitimlerini bir yıl boyunca ilçelerde sürdürecek yetenekli gençlere Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın gönderdiği spor malzemelerini takdim etti.

İl Müdürü Kasapoğlu, ziyaretlerin ardından yaptığı konuşmada, “İlgili müdürlerimizle Afyonkarahisar’ın tüm ilçelerini ziyaret etmeye devam ediyoruz. İlçelerdeki yurtlarımızı ve ilçe müdürlüklerimizi sık sık ziyaret ederek neye ihtiyaçları olduğunu soruyoruz. İhtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz. gençlik ve spor için ilçelerimizde bugün de Gençlik ve Spor “Bakanlığımızın yetenek taraması yapan sporcular için gönderdiği spor malzemelerini gençlerimize dağıttık. Bu ek Allah’ın izniyle daha rahat ve zevkli spor yapmalarına ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır.” – AFYONKARAHİSAR

haberhacilar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu