Haber

AK Parti İl Buluşmaları Yeniden Başlıyor

AK Parti Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yurt içi ve yurt dışı programları devam ederken, AK Parti teşkilatları saha çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen “Kent Buluşmaları”na başlıyor.

AK Parti Genel Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, yaz döneminde yoğun saha çalışması yürüten il ve ilçe teşkilatları tarafından “Vatandaşların nabzının tutulduğu, milletin sesinin duyulduğu” İl Toplantıları yapılacak. duyulmuş”.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen çalışma kapsamında, 81 il ve 922 ilçe teşkilatında bakanlar, MKYK üyelerinin katılımıyla düzenlenecek programlarda AK Parti’nin 21 yılda yaptığı çalışma ve hizmetler anlatılacak. ve milletvekilleri ile yurdun dört bir yanından gelen talep ve beklentiler dinlenecek.

AK Parti siyasetini anlatacak çalışmalar çerçevesinde esnaf ve iş yeri ziyaretleri, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla toplantılar yapılacak. Engelli ve yaşlılar ile gazi ve şehit ailelerinin de ziyaret edileceği programlarda, Cumhuriyetin 100. Yıldönümü vurgulanacak.

İl başkanlıkları tarafından yapılacak teşkilatlanma toplantılarında, AK Parti’ye başka partilerden katılanlar için rozet takma töreni yapılacak. Daha önceki dönemlerde görev almış il başkanları, ilçe başkanları ve milletvekilleri ile bir toplantı yapılacak ve siyasi tecrübeleri kapsamında istişarelerde bulunulacak.

Bu kapsamda bugün Artvin’de Enerji ve Olağan Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar’ın katılımıyla bir program düzenlenecek.

Yarın AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz Kastamonu’da, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan Kocaeli’de, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Manisa’da, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Zengin Tunceli’de, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Zonguldak’taki programlara katılacak.

beypazari-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu