Teknoloji

Artık Fotoğraflarınızı ve Makaralarınızı Instagram’da Tıpkı Hikayeler Gibi Sadece “Yakın Arkadaşlarla” Paylaşabileceksiniz

Popüler sosyal medya platformu Instagram, 2018’den bu yana hikayeler için “” kullanıyor. Yakın arkadaşlar” özelliği. Bu özellik, paylaşılan bir hikayenin yalnızca makul kişilere gösterilmesine olanak tanıyordu. Bu özellik, geçtiğimiz yaz prestijiyle tanıtılmıştı. akışta paylaşılan fotoğraflar içinda mevcut hale geldi.

Şimdi ise bahisle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Geliştirici ekip Yakın Arkadaşlar özelliğinin kapsamını daha da genişletti. Kullanıcılar artık Makara resimleriYakın Arkadaşlar özelliğini de kullanabilirler.

Artık Instagram’a yüklediğiniz her şeyi belirli kişilerle paylaşabileceksiniz

Instagram’ın artık Reels görsellerini de içeren Yakın Arkadaşlar özelliğini kullanmak çok kolay. Instagram’da paylaşacağınız Reels görselleri için yapmanız gereken tek şey gerekli tüm ayarlamaları yapmak. Son sayfada, “Kişileri etiketle” bölümünün hemen altındaki ” Hedef kitle” isimli bir bölümün eklendiğini göreceksiniz.

Hedef kitle seçeneğine dokunduğunuzda gönderinizi herkesle mi yoksa yakın arkadaşlarınızla mı paylaşacağınızı seçersiniz. seçebilirsiniz . Instagram, yakın arkadaşların bir gönderiyi beğendiklerinde veya yorum yaptıklarında birbirlerinin kullanıcı adlarını görebileceklerini duyurdu. açıkça belirtiyor.

haber-yaprakli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu