Yaşam

Bilgi Evleri’nde Yaz Okulu başlıyor

Osmangazi Belediyesi’nin “Geleceği şansa bırakmıyoruz” inancıyla kurduğu Bilgi Evleri’nde yaz okulu kayıtları başladı.

Osmangazi Belediyesi’nin en değerli sosyal projelerinden biri olan Bilgi Evleri, çocukların ve gençlerin eğitimi üzerine kuruludur. Konforlu ortamı ve güçlü kütüphanesi ile dikkat çeken merkezlerde okuyan yüzlerce öğrenci, özgüveni yüksek bireyler olarak geleceğe sevgiyle hazırlanıyor.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, sosyal hayatın gelişmesine katkı sağlayarak kültürel etkinlik alanları oluşturan Bilgi Evleri’nin yaz döneminde tüm öğrencileri beklediğini belirterek, eğitimlerin bu yıl Emek Hüdavendigar Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleşeceğini söyledi. Bilgi Merkezi, Demirtaş Kültür Merkezi ve Pınarbaşı Kütüphanesi. Öğrencilerin temel dini bilgiler ve Kuran-ı Kerim’in yanı sıra geziler, ikramlar, oyunlar ve pikniklerle de güzel vakit geçireceklerini belirten Dündar, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişimine katkı sağlayacak projeler ortaya koyuyoruz. Geleceğimizin teminatı, güçlü Türkiye’mizin mimarı çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almaları için elimizden gelen desteği veriyoruz. Bilgi Evlerinden yararlanmak isteyen 1. 2. ve 3. sınıfı bitiren çocuklarımız 07-23 Haziran tarihleri ​​arasında kurs merkezlerimizden kayıt yaptırabilirler. Değerli zamanlarını değerlendirmek isteyen öğrencilerimizi davet ediyorum.”

Yaz okulunun ilk etabı 03-28 Temmuz tarihlerinde Hüdavendigar Sosyal Gelişim Merkezi, Emek Bilgi Meskeni ve Pınarbaşı Kütüphanesi’nde, ikinci etap ise 07 Ağustos-01 Eylül tarihlerinde Demirtaş dahil tüm kurs merkezlerinde yapılacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu