Haber

CHP’nin Osmaniye’den ilk kadın milletvekili TBMM’ye girdi

CHP’nin Osmaniye’den seçilen 1. Bayan Milletvekili Asu Kaya Gedik, “Tabii ki çok mutluyum. 28. Dönemde CHP’den Osmaniye’yi temsil edeceğim. Şehrimiz için mücadele edeceğim, Türkiye’miz için mücadele edeceğim. .” Osmaniye’de seçimde güçlü muhaliflerin olduğunu hatırlatan Gedik, “Bakan Hanım vardı, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli vardı. Biz sadece sahada çalıştık. İnsanlara dokunduk.”

Osmaniye’nin CHP’den seçilen ilk kadın milletvekili Asu Kaya Gedik, TBMM’ye girdi. Gedik, kayıtların ardından gazetecilere yaptığı değerlendirmede, “Tabii ki çok mutluyum. Osmaniye’yi 28. Dönem’de CHP’den temsil edeceğim. Şehrimiz için mücadele edeceğim, Türkiye’miz için mücadele edeceğim. Mücadele her zaman olmuştur. benim için oradaydı. Osmaniye’de hep vardı.” İki dönem Tabipler Odası Başkanlığı yaptım. Şimdi mücadeleye bu şekilde devam edeceğiz” dedi.

Gedik, ‘Osmaniye’de güçlü rakipleriniz vardı’ diye hatırlatarak, “Bakan Hanım vardı, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli vardı. Biz sadece sahada çalıştık. İnsanlara dokunduk. Aslında mesleğim gereği, görevim gereği aile hekimliği yaptım tabip odası başkanlığımdan dolayı hep alanın içindeydim sadece bu dönemle ilgili değil yaklaşık 7-8 yıldır osmaniye’de tarlanın içindeyim. Oda insan hakları için uğraşıyor, her şey için çabalıyoruz.” Bu da onun devamı olacak” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

kursunluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu