Yaşam

İnsanlık tarihine mistik bir yaklaşım: İnsan Derisindekiler

İnsan Derisindekiler… Yazar ve öğretmen Ahmet Avcı’nın yazdığı bir roman. Yazar, kitabında insanları eleştirirken sunduğu örneklerle okuyucuyu düşünmeye ve sorgulamaya itmektedir.

Kendi denizinde kaybolanların modern bir Odyssey’i… Macera, aşk, polisiye, gerilim, alegori, mitoloji ve metinlerarasılık unsurlarının harmanlandığı deneysel bir roman.

Sınırsız kurgusu, kendine özgü şiirsel üslubu ve zihninizi daima canlı tutan cesur yöntemiyle sizi elinizden bırakmak istemeyeceğiniz avangart bir okuma şölenine davet ediyor.

Ahmet Avcı’nın beş yılda tamamladığı İnsan Derisindekiler; Daha ilk sayfalardan itibaren yaratıcı kelime oyunları, metaforlar ve sembolik bir dille okuyucuyu bilincin derin sularına dalmaya zorluyor.

Bu derin sulara daldıktan sonra hem sarsılmaz üslubu hem de ruhsal ve felsefi açıdan derin unsurlarla bezenmiş temasıyla yolcularını hayal ve gerçekliğin iç içe geçtiği anlatı labirentlerine götürüyor.

İnsanlık tarihine mistik bir yaklaşım

Yazar, İsviçre’deki büyük bir hesaplaşmanın gölgesinde, birbirini tutkuyla seven iki ana karakter üzerinden, insanlık tarihi ile günümüz dünyası arasında mitolojik bir bağ kurarak anlatım olanaklarını sonuna kadar zorluyor.

Gizemli bir oyun

Tıpkı Jan Van Eyck’in Arnolfini’nin Düğünü adlı eserinde olduğu gibi, sanatsal farkındalık yaratan detay ve söz zenginliğiyle okuru kendine çekecek. İlk sayfasından son sayfasına kadar okuyucunun bilinçaltıyla hiç durmadan oynayan gizemli bir oyun vaat ediyor.

Sayfaya bağlantı:

[email protected]

keles-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu