Yaşam

İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Kış Dönemi Kayıtları Başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı kış dönemi kayıtları başlıyor. 21 Ağustos – 1 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek online ön kayıt süreçleri ile müzikseverler, konservatuarın zengin eğitim olanaklarından yararlanma fırsatı yakalayacak.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı, müziğe ve sanata değer verenleri ön plana çıkararak kaliteli eğitim ve kültürel deneyimler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda 21 Ağustos ortası ve 1 Eylül tarihlerinde İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı’nın kış dönemi ön kayıtları başlıyor. Müzikseverler, www.antalya.bel.tr adresinden online olarak ön kayıt yaptırabilecek.

ÇALGI EĞİTİMİ

Çalgı kursları kapsamında piyano, gitar, keman, bağlama, yan flüt, mandolin, çello, viyola, ud, kanun, ritim, darbuka, bendir, tef, cajon ve ney eğitimi verilecektir. Ayrıca Konservatuvarda ayrıca Hanım Korosu, Çok Sesli Koro, Çok Sesli Çocuk Korosu, Çok Sesli Gençlik Korosu, Türk Halk Müziği Çocuk Korosu, Türk Halk Müziği Gençlik Korosu, Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu ve Türk Sanat Müziği Gençlik Korosu da açılacak.

BAŞVURU UYGULAMA SINAVI

İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı’nda enstrüman ve koro eğitimlerinin yanı sıra Sahne Sanatları kursları da açılacak. Bu kapsamda çağdaş dans, yaratıcı drama ve dramatik yazarlık dallarında tiyatro, halk oyunları ve şan eğitimleri verilecektir. Her branş için farklı yaş sınırlaması olan kurslara yetenek sınavı ile öğrenci alınacaktır.

Kayıt işlemleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için 0242 248 83 66 numaralı telefondan destek verilecektir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-keskin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu