Haber

Karayollarında Kontrollü Taşıma Sağlanıyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre İzmir-Çeşme Otoyolu’nun Karaburun-Zeytinler kavşak kesimi 39-43. İçmeler Doğal Yaşam Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle Çeşme-İzmir yönü trafiğe kapatılırken, diğer yönden çift yönlü ulaşım devam ediyor.

TEM Otoyolu Saray-Lüleburgaz kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 21.00-07.00 saatleri arasında Edirne ve İstanbul yönleri kısım kısım trafiğe kapatılacak ve ulaşım çift yönlü sağlanacak.

Kınalı Kavşağı-Silivri- Büyükçekmece yolu 22-25. 2. kilometrede (Silivri şehir geçidi) viyadük ve üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle yol çift yönlü trafiğe kapatılırken, ara yollarda ulaşım devam ediyor.

Ankara Çevre Yolu Kavşağı-Ankara-Kırıkkale yolu 25-27. Kilometrelerce yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun iki yanında şeritler daralarak, ulaşım iki şeritten denetim altında gerçekleştiriliyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. 2. kilometrede (Büyükeceli-Yanışlı güzergahı) patlatma yol yapım çalışmaları nedeniyle yol 09.00-17.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak ve denetimli ulaşıma izin verilecek.

İnegöl-Bozüyük yolunun 32-36. Asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

Vezirköprü-Durağan yolunun 5-7. Kilometrelerce heyelan nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Nevşehir-Aksaray yolunun 4-10. ve 16-22. Kilometrelerce yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım iki taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Aşkale-Tercan yolunun 5-11. Kilometrelerce yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek taraflı olarak yapılıyor.

Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 32-49. Keşap, Geçilmez, Uluburun, Arıdurak, Kiliseburnu, Tirebolu 1 ve Tirebolu 2 tünellerinde elektrik tesisatı bakım ve onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritte sağlanıyor ve kısa süreliğine trafiğe kapatılarak denetim altında tutuluyor.

ozvatan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu