Haber

Kılıçdaroğlu, Akşener’e Destek: ‘Sn. Meral Güçlü Bir Lider Asena Böyle Korkutamazsın’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Meral Akşener’i tehdit etmesi sonrası GÜZEL Parti İstanbul İl Başkanlığı saldırıya uğradı. Saldırıyla ilgili paylaşımda bulunan Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, “Meral Hanım güçlü bir lider, kendisi Asena, onları böyle korkutamazsınız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı canlı yayında DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’i tehdit etti. Erdoğan, “Bir şeyi yapıyoruz diyorsak yaparız Meral Hanım. Adımıza dikkat edin. Adım Tayyip, soyadım Erdoğan. Erdoğan’a da dikkat edin, Tayyip adına dikkat edin” dedi. .Konuşurken ona göre konuşun.İş yapmayın.Kendinizi üzmeyin.Erdoğan’ın bu sözlerinden sonra sabah saatlerinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce UYGUN Partisi İstanbul İl Başkanlığı binasına silahlı baskın düzenlendi. .

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, saldırıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Meral Akşener Hanım ile az önce görüştüm. Meral Hanım güçlü bir liderdir, kendisi Asena’dır, onları böyle korkutamazsınız. Faillerin bir an önce yakalanıp adalete teslim edilmesini bekliyorum.” .

banazajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu