Haber

Konya Büyükşehir ve Meram Belediye Başkanları Esnafları Ziyaret Etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Ahmet Özcan Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’un esnaf ve vatandaşlara ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Ahmet Özcan Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret ederek sohbet eden Dr. Başkan Altay ve Belediye Başkanı Kavuş, vatandaşlarla da buluştu. Belediye başkanlarına Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, meclis üyeleri ve örgüt üyeleri de eşlik etti. Girdikleri mağazalardan ve ziyaretleri sırasında tanıştıkları vatandaşların gördükleri ilgiden oldukça memnun kalan Başkan Altay ve Başkan Kavuş, hemşerileriyle sohbet ederek onların istek ve beklentilerini dinledi.

“Konya’yı daha güzel bir geleceğe hazırlamak için çalışmaya devam ediyoruz”

Hemşehrilerimizden aldıkları güç ve destekle, Konya’nın geleceğini çok daha iyi hale getirmek için var güçleriyle çalışmaya devam ettiklerini belirten Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Esnaflarımız şehrin ekonomisine ve ilçesine büyük katkı sağlıyor. Ülkemizin kalkınması. Onların gücü şehrin gücü demektir. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak esnafımızın güçlenmesi adına elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. ‘Konya Model Belediyecilik’ anlayışı hizmetlerimizin yanı sıra bunu da gerektiriyor. Bu anlayış ve hemşehrilerimizin desteğiyle şehrimizi daha güzel bir geleceğe hazırlamak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Meram ve Konya yeniden tarih yazacak”

Türkiye Yüzyıl Şehirler Vizyonunu anlatmaya devam ettiklerini belirten Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Beş yıldır ‘Tevazu, Samimiyet ve Emek’ diyerek gece gündüz, her anımızı Meram’a ve Meramlı’ya adayarak hizmet vermeye çalıştık. Ancak dükkanlarına girdiğimizde esnafımızın ve sohbet ettiğimiz tüm vatandaşlarımızın bizi gördüklerinde yüzlerindeki mutluluğun tüm çabalarımıza değdiğini düşünüyorum.Vatandaşların bizi sevgi ve ilgiyle karşılaması tüm duygularımızı elimizden alıyor. 31 Mart Yerel Seçimleri milletimizin zaferi olarak tarihe geçecek ve o güne kadar sahada olmaya devam edeceğiz.” dedi. -KONYA

habersusuz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu