Haber

Köyceğiz’de öğretmenler arasında Floor Curling turnuvası yapıldı

Muğla’nın Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Köyceğiz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Floor Curling Öğretmenler Günü Turnuvası yoğun katılımla gerçekleşti.

Muğla genelinde ilk defa Köyceğiz’de düzenlenen turnuvadan öğretmenlerin büyük keyif aldıkları gözlendi. Üç kategoride yapılan turnuvada birinci dört dereceyi alan ekiplere madalya ve çeşitli ikramlar verildi. Coşkulu geçen maçlar sırasında öğretmenleri yalnız bırakmayan İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Kerem Karahan, centilmence uğraş eden öğretmen ve hakemleri tebrik etti. Karahan, birebir vakitte Fen Lisesi öğrencilerinin de hakemlik yaptığı bu turnuvada emelin birlik beraberliği pekiştirmek olduğunu, öğretmenlerin rol model alındığı göz önüne alındığında öğrenciler için de örnek bir karşılaşma gerçekleştiğini tabir etti. İlçede vazife yapan tüm öğretmenler ve eğitim çalışanlarına yönelik bu ve misal toplumsal faaliyetlerin devam edeceği öğrenildi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu