Haber

Meral Akşener, SMA hastası Batu Demirtaş için düzenlenen yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu.

GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6.5 aylık SMA hastası Batu Demirtaş için yapılan yardım kampanyasına destek verdi. Akşener, “Tüm vatandaşlarımızı bu kampanyaya destek olmaya davet ediyorum. Batu’ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Tekirdağ’da yaşayan 6.5 aylık SMA hastası Batu Demirtaş için düzenlenen yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu. Akşener’in DÜZGÜN Partisi Tekirdağ Milletvekili Selcan Taşçı Hamşıoğlu’na Twitter hesabından yaptığı davet; “Tekirdağ Çorlu’da yaşayan 6,5 aylık SMA hastamız Yağız Batu’ya can simidi Başkanımız Meral Akşener’den geldi… En azından Batu’ya umut olur” dedi.

Meral Akşener de videoda SMA’lı Batu Demirtaş’a takviye çağrıda bulunduğunu söyledi:

“Yağız Batu Demirtaş Çorlu’da yaşıyor, SMA hastası. 6,5 aylık ve 2 yaşına gelmeden tedavi olması gerekiyor. Ailesi kampanya başlattı. Ben 5 bin lira ile bu kampanyaya destek olmaya çalıştım. Tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. Bu kampanyaya destek olmak için Batu’ya başarılar diliyorum.”

bakirkoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu