Haber

Milas Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Çalışmalarına Devam Ediyor

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Milas’ın farklı mahallelerinde ulaşımı kolaylaştırmak ve vatandaşların konforunu artırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle muhtarları ve vatandaşların taleplerini dikkate alan ekipler, çalışmalarını belli bir program çerçevesinde sürdürüyor.

PARKLAR BAKIM YAPILDI…

Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimi ekipleri ilçe genelinde yeni park alanları sağlarken, mevcut parkların bakım ve onarım çalışmalarını da sürdürüyor. Meşelik, Ekinanbarı, Çukur, Yaşayer ve Güllük mahallelerindeki parklara yeni sıra ve masaların tamir ve montajına devam eden gruplar, talepler doğrultusunda okulların bahçe düzenlemelerini de pekiştiriyor.

KAMU İŞLERİ DEVAM ETMEKTEDİR…

Öte yandan Fen İşleri ve Bayındırlık Birimi ekipleri Milas’ın 132 mahallesine eşit ve aktif hizmet vermek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Güllük’te kum ve merdiven döşenmesi, Kayadere’de 600 metrekare parke döşeme, Bozbük’te Konukevi ve Köy Kahvesi’nde bahçe düzenlemesi, Yoğunoluk’ta 2 bin 200 metrekare parke döşeme, Ören Belediyesi Çay Bahçesi’nde boya ve fayans döşeme, Gürcegiz Köşkü ‘de çok amaçlı beton döküm işleri ile Ören’de belediye çay bahçesi fosseptikleri ve beton döküm işlerini tamamlayan gruplar yeni çalışma alanlarına doğru yola çıktı.

“MAHTARLARIMIZDAN GELEN İSTEKLERİ YERİNE GETİRİYORUZ…”

Belediyenin tüm birimleriyle çalışmalarını sürdürdüğüne değinen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Arkadaşlarımız mahallelerimizdeki eksikliklerin giderilmesi için hazırladıkları program doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Muhtarlarımızın ve hemşehrilerimizin taleplerini dikkate alarak verimli ve etkin bir çalışma temposu içinde olan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu