Haber

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Ziyaretlere Başladı

AK Parti’den yeniden aday gösterilen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ziyaretlerine başladı.

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, yeniden aday gösterilmesinin ardından ilk ziyaretini Niğde Şehitliği’ne yaptı. Niğde Şehitliği’nde; AK Parti İl Başkanı Mustafa Özdemir, il ve ilçe yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, şehit aileleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte şehitler için dua eden Başkan Özdemir, ardından 2015 yılında vefat eden babası Emin Özdemir’in kabrini ziyaret etti. ve dua etti. Belediye Başkanı Emrah Özdemir, esnaf ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini de hızlandırdı. Başkan Özdemir, öncelikle Niğde Şehit Aileleri Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Ömer Demir ve şehit yakınlarıyla bir araya geldi ve orada yaptığı konuşmada; “Vatan savunmasında ve terörle mücadelede canlarını feda ederek şehadet mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şehitlerimizin emanetlerinin, ailelerinin ve yakınlarının her dileği en büyük önceliğimizdir.” söz konusu. Başkan Özdemir, yarıyıl tatiline giren öğrencilerin karnelerinin heyecanını da paylaştı. Önder Özdemir, Memnune Tipken Altuncu İlköğretim Okulu’nda karne alan öğrencilere mangala oyunu hediye etti. Lider Emrah Özdemir; Ayrıca Kitre Derneği’ni de ziyaret ederek Dernek Başkanı Hacı Ali Yavuz, dernek yöneticileri ve üyeleriyle görüştü. Kitre halkının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Özdemir, herkesin fikrini alarak sağduyulu bir şekilde Niğde’yi yönetmeye devam edeceklerini belirtti. Önder Özdemir daha sonra Niğde İşitme Engelliler Derneği ve İşitme Engelliler Spor Kulübü’nü ziyaret ederek dernek yöneticileriyle görüştü.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; Ziyaretlerine devam edeceklerini ve Niğde’yi her açıdan kalkındırmak için çaba göstereceklerini belirtti. Lider Özdemir; “Vatandaşlar bizden hizmet bekliyor. Toplumumuzun her kesimiyle bir araya gelerek onları ayırmadan, ötekileştirmeden onların görüş, fikir, eleştiri ve taleplerini almaya devam edeceğiz. Bu güzel şehrimizi sağduyuyla yönetmeye devam edeceğiz. Niğde’yi dün olduğu gibi bugün de, bugün de en güzel noktalarına taşıyacağız.” “Yarın da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Niğde’yi dev projelerle hak ettiği noktaya getirmek, bu şehri Türkiye’nin öne çıkan şehri haline getirmek için vatandaşlarımızla el ele vererek çalışacağız” dedi. – NİĞDE

haber-pehlivankoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu