Teknoloji

Spider-Man 2’deki Miles Morales’in Evindeki Sahte Bayrak Kaldırılacak

 
Insomniac Games tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde Playstation 5 kullanıcılarının beğenisine sunulan aksiyon macera oyunu Spider-Man 2’de yeni bir hata ortaya çıktı. Oyuncular, Miles’ın evinin duvarlarından birine büyük bir bayrak asıldığını ve bunun Küba bayrağı gibi göründüğünü belirtti. Ancak Miles ve ailesinin Küba ile hiçbir bağlantısı yok.
 
Miles’ın ailesi Porto Rikolu
 
 
 
Porto Rikolu bir aileye sahip olan Miles karakterinin evinde Küba bayrağı olması dikkatlerden kaçmadı. Nitekim Porto Riko ve Küba bayrakları birbirine olan benzerlikleriyle dikkat çekiyor. Her iki bayrakta da soldan sağa üçgen bulunmaktadır ve aynı tasarıma sahiptirler. Bu noktada renkler farklılık göstermektedir.
 
Küba bayrağında kırmızı üçgen ve mavi çizgiler bulunurken, Porto Riko bayrağında mavi üçgen ve kırmızı çizgiler bulunur. Dolayısıyla bu bayrağın Miles’ın duvarına yanlışlıkla yerleştirildiği açıktır. Kısacası bu bayrak olayı ekip üyelerinin gözünden kaçmadı.
 
Öte yandan Insomniac topluluğu ve pazarlama direktörü James Stevenson, Twitter’daki bir gönderide ekibin bu hatayı gelecekteki bir güncellemeyle düzelteceğini doğruladı.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu