Haber

SULTANBEYLİ’DE LÜKS OTOMOBİLİN FARINI ÇALAN HIRSIZLAR KAMERADA

SULTANBEYLİ’de oto galerinin önünde park halindeki lüks otomobili hedef seçen hırsızlar, tornavida ile aracın farını sökerek çaldı. Şüpheliler alarmın çalması ile kaçarken, hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Necip Fazıl Mahallesi’nde pazartesi günü saat 04.00 sıralarında meydana geldi. Cadde üzerindeki oto galerinin bahçesinde bulunan lüks arabanın yanına gelen 2 kuşkulu, ellerine eldiven giydikten sonra ceplerindeki tornavidayı çıkararak farları sökmeye çalıştı. Bir müddet farları çıkarmak için uğraşan şüpheliler, etrafta gördükleri hareket üzerine uzaklaştı. Şüpheliler, farları çıkarmak için saniyeler sonra tekrar geri döndü. Alarmın çalması ile birlikte hırsızlar, çıkardıkları farın bir tanesi ile koşarak uzaklaştı.

Sabah mesainin başlaması ile oto galeriye gelen çalışanlar, arabanın farlarının olmadığını fark ederek durumu polis takımlarına bildirdi. Galeriye gelen polis grupları, yapılan incelemede araca verilen hasarla birlikte 400 bin lira zararın olduğunu belirlerken, kamera kayıtlarından tespit edilen şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu