Yaşam

TRT 1, Hayatım Neşesi ve Benim Güzel Ailem dizileri için son kararını verdi

TRT 1, yaz başında yayına başlayan iki dizi için son kararını verdi. Kanal Hayatımın Sevinci‘Benim Güzel Ailem’ dizisinin ardından Benim Güzel Ailem dizisinin de fişini çekti.

EKRAN MACERASINI 22. BÖLÜM İLE SONLANDIRACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre kanal, Hayatımın Sevinci dizisinin finali için ilk kararını verdi ve dizi bugün son bölümüyle ekrana gelecek. TRT Benim Hoş Ailem dizisi için de son kararını verdi. Yönetmenliğini Levent Türkan’ın üstlendiği, senaryosunu Baykut Badem’in yazdığı dizi 22. bölümüyle ekrana veda edecek.

PERSONELDE USTA İSİMLER VAR

Çarşamba günleri izleyiciyle buluşan Benim Hoş Ailem dizisinin kadrosunda Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Ufuk Özkan, Melis Babadağ, Aycan Koptur, Nergis Kumbasar, Fazilet Akakçe, Barış Yıldız, Meltem Pamirtan, Serra Pirinç yer alıyor. , Münire Apaydın, Emre Akkuş, Toprak Can. Adıgüzel, Ebrar Karabakan, Mina Sinenden, Ahmet Hakan Ünal, Hasret Kaplan ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu başrollerde.

haber-imranli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu