Teknoloji

Yayıncı Düşünce Gücüyle Elden Ring Oynuyor: Beyin Gücü Dedikleri Şey!

Bir Twitch yayıncısı da canlı yayında izleyicilerine beyninin gücünü gösterdi. Kafasına bağladığı EEG cihazı ile Elden Ring’i düşünce yardımıyla oynayan yayıncı, yapım konusunda bambaşka bir yaklaşım gösteriyor.

Kaynak:https://kotaku.com/twitch-streamer-el…

Perri’yle tanış. O, psikoloji alanında yüksek lisans yapmakta olan bir Twitch yayıncısıdır.

Twitch’te 12 bin takipçiyi geride bırakan yayıncı, oyuna olan tutkusu ile okuduğu bölümü birleştirmenin harika bir yolunu bulmuş ve daha önce dans minderi gibi garip nesnelerle oynanan Elden Ring’i tamamen farklı yol.

Perrikaryal adıyla yayın yapan yayıncı, kafasına taktığı EEG cihazıyla Elden Ring oynadı.

Ancak Perri’nin Elden Ring’i bu teknikle bitirmesi elbette oldukça problemli.

Çünkü kafasında bulunan EEG cihazı ile karakterini niyetin gücüyle kontrol eden yayıncının düşündüğü saldırılar birkaç saniye gecikmeyle karakterine yansır. Bu da her milisaniyenin bile çok değerli olduğu Elden Ring için büyük bir gecikme anlamına geliyor.

Yine de, yalnızca niyetin gücüyle oyun oynamanın neler getirebileceğini bir düşünün!

Başa takılan EEG cihazının oyunlara özel entegrasyonu ile ileride fiziksel engeli olan oyuncular da bu oyunlara kolayca erişebilecek. Rastgele takılmaları olmayan oyuncular için bu, en hafif tabirle çığır açan bir oyun deneyimi olacaktır.

habergolova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu