Haber

Yeni Zelanda’da hırsızlık yapan milletvekili istifa etti

Yeni Zelanda Yeşiller Partisi Milletvekili Golriz Ghahraman, Auckland ve Wellington’da Mağazalardan 3 kez hırsızlıkbunu yapmakla suçlanıyor.

İşle ilgili stresGhahraman, bunun kendisini ‘tamamen karakterinin dışında davranmaya’ yönelttiğini söyledi. İnsanları hayal kırıklığına uğrattım. imutsuzumdedi. Ghahraman, Auckland’daki lüks bir butikten özel tasarım bir çanta ‘çaldığını’ gösteren güvenlik görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından eylemlerinizin sorumluluğunu ve istifa etti. 42 yaşında, İran doğumlu Garaman, “ Açıklayabileceğim bir davranış değil çünkü mantıklı değil. Tıbbi değerlendirme sonrasında iyi olmadığımı fark ettim. Görüştüğüm akıl sağlığı uzmanı, son zamanlardaki davranışlarımın aşırı stresten kaynaklandığını ve daha önce fark edilmeyen travmalarla ilgili olduğunu söyledi.” söz konusu.

Polis, aralık ayındaki tezlerle ilgili bir soruşturma başlatıldıancak soruşturmada adı araştırılmadı. Geçen şüpheliler kimler?Bu konuda bir açıklama yapmadı.

İran’dan Ailesiyle birlikte Yeni Zelanda’ya sığındı eski BM İnsan Hakları Avukatı Ghahraman2017 yılında yemin ederek Yeni Zelanda hükümetinde göreve gelen ilk mülteci milletvekili oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu