Haber

Hülya Avşar, rol arkadaşının itirafına beklenmedik bir yanıt verdi: “Soyunurken gözlerim doldu”!

Yıllar sonra oyuncu Yalçın Dümer, eski rol arkadaşı Hülya Avşar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Avşar’a, Dümer’in katıldığı televizyon programında “Hülya soyunurken gözlerim yaşarırdı” şeklindeki itirafı soruldu. Dergi muhabirleri beklenmedik bir yanıt aldı.

Geçtiğimiz günlerde Sayfa 2’ye konuk olan oyuncu Yalçın Dümer, eski günlere dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1990 yapımı ‘Hasan Boğuldu’ filminde Hülya Avşar ‘Emine’ karakterini, Dümer ise ‘Hasan’ karakterini canlandırdı. Dümer, filmden bahsederken Avşar’la ilgili kimsenin duymadığı bir itirafta bulundu.

Dümer, itirafında “Hülya’nın gözlerine bakamazdım, heyecanlanırdım” dedi. “Hülya soyunurdu, ben de sokak ortasında perdeyi tutardım. Gözlerim ortada dönerdi” diye devam etti.

Dümer’in açıklaması magazin gündemini meşgul ederken; Avşar’ı Sarıyer’de bir mekanın çıkışında yakalayan gazeteciler merak edilen soruyu sordu.

Avşar, 34 yıl önce beyazperdede izleyiciyle buluşan filmde başrolü paylaştığı eski rol arkadaşının bu açıklamasına hiç şaşırmadı.

Hatta “Bu normaldir. Böyle şeyler olur” diyerek herkesi şaşırtmayı başardı.

Avşar, kendisine sorulan soru üzerine, “Belki bu anormal bir şey midir? O erkek, ben kadınım. Oldukça normal… Yalçın’ı çok severim, çok tatlıdır ama bilmiyordum.”

Sözlerine devam ederken beklenmedik tepkisine yanıt olarak, “‘Eşek, beni mi gözetliyorsun? Gizlice bana bakıyordun!’ “Bağırmam gerekirken… bakmış olabileceğini söylüyorum” diye ekledi.

Hülya Avşar ve Yalçın Dümer geçen yıl birlikte poz vererek beğeni toplamıştı.

İşte o röportajdan görüntüler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu