Haber

İngiltere Kralı Charles’a kanser teşhisi konuldu

Ocak ayının sonunda İngiliz Hükümdarı III. Charles’ın prostat büyümesi nedeniyle tedavi gördüğü sırada yapılan testlerde ‘endişe verici bir durum’ daha fark edildi. Kral CharlesKendisine kanser teşhisi konduğu belirtildi.

Buckingham Sarayı’ Açıklamada, “Sonraki testlerde bir kanser türü teşhis edildi.” Açıklamada, düzenli bir tedavi programının başlatıldığı ve doktorların Kral’a halka açık programlarını ertelemesini tavsiye ettiği kaydedildi.

Açıklamada, Kral’ın resmi görevlerine devam edeceği paylaşılarak, “Tedavisinden son derece olumlu ve bir an önce görevine dönmeyi sabırsızlıkla bekliyor” denildi.

Açıklamada ayrıca Kral’ın spekülasyonları önlemek amacıyla hastalığıyla ilgili bilgileri paylaşmayı seçtiğinin altı çizildi.

Açıklamada, Kral Charles’ın bugün düzenli bir tedavi programına başladığı ve doktorların kendisine bu dönemde kamu görevlerini ertelemesini tavsiye ettiği belirtildi.

kula-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu