Haber

İzmir’de İndirimli Halı İzdihamı: 2 Kişi Hastaneye Kaldırıldı

İzmir’de yüzde 70 indirimli satılacağı açıklanan halılar için izdiham yaşandı. Vatandaşlar birbirini ezerken, kötülük geçiren 2 bayan hastaneye kaldırıldı.

Herkesin bir tane hakkı vardı ama…

Olay, Buca’ya bağlı Fırat Mahallesi’nde bir halı mağazasında meydana geldi. Argümana nazaran mağazayı kapatacak olan iş yeri, elinde bulunan eserleri yüzde 70 indirimle satacağını duyurdu. Mağazanın indirimini duyan vatandaşlar ise iş yerine akın etti. Mağazanın kapılarını açmasıyla birlikte ucuz halı ve battaniye almak isteyen vatandaşlar içeriye akın etti. Meydana gelen izdihamda adeta vatandaşlar birbirini ezdi. Yaşanan izdiham, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. İmajlarda izdihamda birtakım vatandaşların yere düştükleri, içeri girebilenlerin ise eserleri kapıştıkları görüldü. Mağaza görevlisinin ‘Herkesin bir tane hakkı var’ diye bağırmasına aldırış etmeyen vatandaşlardan kimileri izdiham anında yere düşerek ezilme tehlikesi geçirdi. 

İzdihamda kötülük geçiren 2 bayanın ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi.

İşte yaşananlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu