Ekonomi

Kadooğlu Yağ, Dubai Gulfood Manufacturing 2023 Fuarına Katıldı

Kadooğlu Yağ, Afrika, Ortadoğu ve Uzakdoğu pazarlarının en değerli gıda fuarlarından biri olan Dubai Gulfood Manufacturing 2023’e Kadoo markasıyla katıldı.

Fuarın ilk gününden bu yana Kadoo standına yoğun ilgi olduğuna değinen Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu, Dubai Gulfood Manufacturing 2023 fuarının Ortadoğu, Afrika ve Uzakdoğu’ya açılan kapı olduğunu belirtti.

“Dünyanın ortak lezzeti Kadoo, ülkemize değer katıyor”

7-9 Kasım tarihleri ​​arasında Dubai’de düzenlenen fuarda Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu, fuarın ilk gününde katılımcı Türk firmalarının stantlarını ziyaret ederek başarılar diledi. Fuarla ilgili genel bir değerlendirme yapan Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu, “7 Kasım’da ziyaretçilerine kapılarını açan Dubai Gulfood Manufacturing 2023’e Kadooğlu Yağ olarak Kadoo markamızla katıldık. İhracat şampiyonuyuz. Yurt dışına genişleyen markalar sunan Kadoo, bu başarısını özellikle Afrika pazarında taçlandırıyor. “Kadooğlu Yağ olarak hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda aranan bir marka haline geldik ve bu başarıya yaptığımız katkılardan gurur duyuyoruz. Yarattığımız istihdamın yanı sıra yaptığımız ihracatla da ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz” dedi.

Kadooğlu, “Türkiye genelinden yaklaşık 227 firmanın katıldığı fuarın gıda sektörü açısından büyük değer taşıdığını düşünüyorum. Afrika, Orta Doğu ve Uzakdoğu pazarlarına açılan kapı olan bu fuarın, başarılı olacak.” – GAZİANTEP

zile-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu