Haber

Tunus’ta İsrail’i destekleyen ülkelerin büyükelçilerinin sınır dışı edilmesi çağrısı

Tunus’ta birçok sivil toplum kuruluşu (STK) ve siyasi partinin desteklediği Filistin Direnişini Destekleme Komitesi, Tunus’ta İsrail’i destekleyen ülkelerin büyükelçilerinin sınır dışı edilmesi çağrısında bulundu.

Filistin Direnişini Destekleme Komitesi, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına ilişkin yazılı bir açıklama yayınladı.

Açıklamada, “İsrail’in Gazze saldırılarına destek veren ülkelerin Tunus Büyükelçilerinin sınır dışı edilmesi yönünde baskıyı artırmamız gerekiyor. Halkımızı, bu ülkelerin Tunus’taki büyükelçilikleri önünde sınır dışı edilmesine destek için protesto hareketi düzenlemeye davet ediyoruz. Siyonist yapıyı destekleyen ülkelerin büyükelçileri.” Onun sözleri yer aldı.

Açıklamada, Tunus’ta tüm STK’lar, siyasi oluşumlar ve kamuoyunun desteklediği İsrail’e yönelik protesto eylemlerine mümkün olduğu kadar katılımın olması gerektiği ve İsrail çalışmalarının her alanda boykot edilmesinin önemi belirtildi. gösterilerle vurgulandı.

Açıklamada, 11 Ekim’de düzenlenecek Filistin destek gösterilerine katılım daveti yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu