Haber

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sarıyer İlçesi’nde asfalt döşeme çalışmalarına devam ediyor. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu çalışmaları yerinde inceledi.

Karabağlar Belediyesi Teknik İşler Müdürlüğü ekipleri asfaltlama sezonunun en verimli şekilde değerlendirilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Sarıyer İlçesi’nde döşeme işlemini gerçekleştiren gruplar, yağışlı günler başlamadan mümkün olduğu kadar çok sokağa girmeye çalışıyor.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, mahalledeki çalışmaları denetleyerek vatandaşlar ve esnafla sohbet etti. Mahalle Muhtarı Emine Konukseven’in de görev aldığı incelemede Selvitopu, asfaltlama ekiplerine başarılar diledi. Yağışlı ve soğuk kış günlerine az bir süre kalmış olsa da asfaltlama ekiplerinin sahada aralıksız çalıştığını vurgulayan Selvitopu, “Sezon başından bu yana tüm gücümüzle sahadayız. Karabağlar Belediyemize ait modern araçlarla tekniğine uygun olarak asfaltlama çalışmalarını yürütüyoruz. Son güne kadar aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz.” Muhtar Konukseven’in yanı sıra esnaf ve vatandaşlar da Önder Selvitopu’ya çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu