Haber

ORMANDA BULUNAN CESET; Eski sevgilisini öldürdüğü ortaya çıktı

SANCAKTEPE’deki ormanlık alanda bulunan kimliği belirsiz erkek cesedinin faili, İstanbul İl Jandarma Komutanlığının titiz çalışması sonucu kısa sürede bulundu. Eski sevgilisi (S.Ç.) tarafından öldürülen (SS)’nin, öldürüldükten sonra babasının yardımıyla ormana bırakıldığı ortaya çıktı. Jandarmadaki sorgusunda kabahatini itiraf eden S.Ç. ve babası CC tutuklanarak cezaevine gönderildi.

PARMAK İZNİYLE CESET TANITIMI TESPİT EDİLDİ

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri; Sancaktepe’deki ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlı kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulunduğuna dair ihbar aldı. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri; Mantar toplamaya çıkan bir aile tarafından fark edilen erkek cesedinin parmak izinden kimliğinin SS olduğunu belirledi. İlk incelemenin ardından ailesiyle irtibata geçilmiş ve maktulün Tokat’ta ikamet ettiği ancak kendisinden haber alınamadığı için ailesi kayıp ihbarında bulunmuş.

KİŞİ ESKİ KIZ ARKADAŞIDIR

Merhum SS’nin İstanbul’da görüştüğü kişilerin ifadeleri, kullandığı sosyal medya hesapları, öldürülmeden önceki bağlantı ve hareket trafiği PTS (Plaka Tanıma Sistemi) ile belirlendi. Olaydan şüphelendiği düşünülen kişiler için 4 ayrı adreste eş zamanlı arama yapan jandarma ekipleri; SS’in eski kız arkadaşı, S.Ç.’nin çelişkili ifadelerinden şüphelenmeye başladı. S.Ç. maktulünü sosyal medya hesaplarından tehdit edip kaldığı konutta uyuşturucu bulan S.Ç.’yi gözaltına aldı. S.Ç. eski erkek arkadaşı SS’den ayrıldıklarını ancak SS’in kendisini rahatsız etmeye devam etmesi nedeniyle çıkan kargaşanın ortasında onu öldürdüğünü, ardından babası C.Ç. Sancaktepe’deki ormanlık alana bıraktıklarını itiraf etti. SC ve babası C.Ç. adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

golcukajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu