Haber

Kraliçe Elizabeth’in en sevdiği çocuğunun kim olduğu tartışması

8 Eylül 2022’de Balmoral Kalesi’nde hayatını kaybeden İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Kraliçe Elizabeth’in oğlu Prens Andrew, Virginia Giuffre tarafından cinsel saldırıyla suçlandı.

Andrew’un Elizabeth’in en sevdiği çocuğu olmadığı öne sürüldü.

Kraliçe’nin en sevdiği çocuğu

Kraliyet yazarı Matthew Dennison, Andrew’un sıklıkla Kraliçe’nin “en sevdiği çocuğu” olarak anıldığını hatırlattı.

Ancak durumun böyle olmadığı ve Elizabeth’in en küçük çocuğu Edinburgh Dükü Prens Edward’ın aslında İngiliz Kraliçesi’nin “gözbebeği” olduğu belirtildi.

Geçen yıl 96 yaşında ölen Elizabeth dört çocuk doğurdu: Kral Charles (74), Prenses Anne (72), Andrew (63) ve Edward (59).

Prens Edward, ebeveynlerinin favorisi

Prens Edward’ın her zaman ebeveynlerinin favorisi olduğu kaydedildi. Dennison şunları söyledi:

Bu, 1987 yılında, 22 yaşındaki Edward’ın, 12 aylık temel eğitim kursunun yalnızca üçte birini tamamlamışken Kraliyet Deniz Piyadelerinden çekilmesiyle açıkça ortaya çıktı.

Bazılarını şaşırtacak şekilde Prens Philip (Edward’ın babası ve Kraliyet Deniz Kuvvetleri Komutanı) oğluna karşı çıkmadı.

Söz konusu biyografi yazarı, merhum Prens Philip’in “Donanmanın Edward için gerçek olmadığını kabul ettiğini ve Edward’ın buna minnettar olduğunu” söyledi.

Karşı çıkanlar: Andrew onun favorisiydi

Bu görüşe karşı çıkanlar da var. Kraliyet muhabiri Camilla Tominey, Andrew’un Kraliçe’nin en sevdiği çocuğu olduğuna inandığını söyledi.

“Andrew açık sözlü”

New York Post’a göre Andrew’u “açık sözlü bir insan” olarak tanımlayan Tominey şöyle devam etti:

Biraz asi olmasına rağmen Kraliçe, kendisini güldürebilen ve ailenin moralini yükseltebilen uyumlu oğlunun arkadaşlığından hoşlanıyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu